Co potřebujeme vědět, než k Vám přijedeme

Zjistit závadu na vaší myčce nádobí lze jen měřením.

Stejně se bude projevovat, když bude uvolněný kontakt i vadná řídící elektronika.

Jen 2 informace:

MODEL MYČKY & PROJEVY ZÁVADY     Proč? Bereme si na předpokládané varianty náhradní díly ihned s sebou, abychom Vás neobtěžovali další návštěvou.

Nevolejte nám prosím s otázkou „Kolik by stála opravy myčky, když to dělá …..?

Opravdu to není možné po telefonu rozpoznat! A nechceme vás navnadit, že to bude maličkost, když potom zjistíme vážnou závadu, ani vás strašit, když důvod k obavám není prokázaný.

Chcete-li zjistit cenu jakéhokoliv náhradního dílu, použijte tlačítko CENA OPRAVY níže. V kalkulátoru ceny opravy je tlačítko FORMULÁŘ, které Vás dovede na partnerský eshop a tam podle modelu spotřebiče naleznete všechny obvyklé náhradní díly do Vaší pračky nebo myčky nádobí.

Štítek myčky najdete vždy na vnitřní nerezové hraně dveří!!! Nejčastěji je papírový, obvykle z pravé strany, ale u značek Bosch a Siemens bývá vyražený na horní hraně přesně uprostřed (na první pohled nemusí být vidět). Typová označení mohou být ve formátu čísla PNC, Prod.Nr. , např. 911922933 (AEG, Electrolux) nebo E.Nr. např. XYZ45M52BY/12 (Bosch, Siemens) nebo jen ABC123D, v.č. 3100123211220022 (Candy). V případě neúspěšného filtrování se obraťte na kolegy z partnerského eshopu nejlépe prostřednictvím chatu a odpověď získáte neprodleně.

Pro objednávku opravy si připravte

Výrobce a typové označení myčky

Štítek s typovým označením myčky najdete vždy na vnitřní nerezové hraně dveří!!! Nejčastěji je papírový nebo na fólii, obvykle z pravé strany, ale u značek Bosch a Siemens bývá vyražený na horní hraně přesně uprostřed (na první pohled nemusí být vidět). Typová označení mohou být ve formátu čísla PNC, Prod.Nr. , např. 911922933 (AEG, Electrolux) nebo E.Nr. např. XYZ45M52BY/12 (Bosch, Siemens) nebo jen ABC123D, v.č. 3100123211220022 (Candy).

Typů výrobků se za posledních 15 let prodalo několik tisíc a k servisní činnosti používáme jen malé dodávky pro snadné parkování. Nemůžeme mít tedy všechny díly s sebou ve vozidle. Navíc je dobré, když se můžeme na problém, který váš mycí stroj trápí připravit předem a popřemýšlet o možných důvodech závady už cestou k vám. Celá oprava je jednodušší. Tato informace od vás je důležitá pro rychlé a co nejlevnější provedení opravy vašeho mycího miláčka. A když ji budete znát v okamžiku objednávání termínu návštěvy, všechno proběhne rychleji.

Vaše telefonní číslo

Může se stát cokoliv. Mezi objednávkou opravy a termínem návštěvy uběhne někdy jen pár hodin, jindy několik dní. Nemůžeme vědět, co se může přihodit! Třeba onemocnět, stát se účastníkem dopravní nehody, vozidlo odmítne poslušnost nebo jen stojíme v zácpě či máme drobné zpoždění. S telefonním číslem na vás je to snazší – zavoláme Vám a domluvíme se!!

Reakce zákazníků

"Naprosto bez problému. Objednání přes jeden mail. Všechno proběhlo podle domluvy, technik se myčkou zabýval téměř dvě hodiny, musel vyměnit čerpadlo a celé to stálo 600,- Kč. Kéž by takhle fungovali všichni řemeslníci!"

Marie Čechová

"Zkusili jsme objednat jejich služby, protože cenovou a časovou nabídkou byli nejlepší. Byl jen trochu problém s objednáním - doporučuji zavolat dopoledne 8-10 hodin, jak píší, protože poté na telefonu nebývají a objednávání přes mail je pro mě složité. Výkon byl ale skvělý. Pán přijel cca v půlce slibovaného časového okna, během půl hodiny nám vyměnil čerpadlo, zaplatili jsme celkem 840 Kč (jinde si jen za diagnostiku účtují 1500 či víc) a myčka už víc než měsíc skvěle funguje."

Barbora Capkova

Napište nám

E-mail

mhorcic@seznam.cz

Telefon
Volejte ve všední dny od 8:00-16:00

737 290 902