Naši technici

Michal

Michal

vedoucí servisu pro regiony mimo Prahu

Libor

Libor

specialista na pračky a myčky pro "východní část Prahy" od Vltavy po Úvaly

Vlado

Vlado

odborník na pračky a myčky pro "západní část Prahy" od Vltavy po Hostivice

Termíny oprav Praha a okolí do 30 km

V tabulce si vyberte vyhovující termín a čas příjezdu technika. Na provedení opravy je třeba počítat s rezervou cca další jedné hodiny.

Pracujeme ve všední dny od 8:00 do 17:00 hodin a termín můžete mít třeba už za hodinu. Každý den je k dispozici celkem 20 termínů a ty volné si můžete rezervovat dle rozpisu.

Celková cena oprav je u nás dlouhodobě nejnižší v Praze, a to zejména při montáži náhradního dílu, které účtujeme za internetové ceny. Rozdíl v ceně tak muže dělat stovky i tisíce Kč oproti konkurenci.

Klikněte na vhodný termín a zarezervujte si opravu. Termín Vám schválíme, příp. navrhneme drobnou změnu mailem a hodinu před jeho začátkem pošleme SMS zprávu s připomínkou.

V rolovací nabídce nad tabulkou si můžete vybrat konkrétního technika, pokud již máte předchozí dobrou zkušenost nebo nechte výběr na nás podle vzdálenosti k Vám. Kdo je blíže, přijede rychleji.

Ceník oprav

Zjištění závady

Pokud se domluvíme na provedení opravy je zjištění závady je zdarma. V opačném případě se účtuje standartně jako nejlevnější úkon, tedy 450,- Kč + cestovné)

Reakce zákazníků

"Naprosto bez problému. Objednání přes jeden mail. Všechno proběhlo podle domluvy, technik se myčkou zabýval téměř dvě hodiny, musel vyměnit čerpadlo a celé to stálo 600,- Kč. Kéž by takhle fungovali všichni řemeslníci!"

Marie Čechová

"Zkusili jsme objednat jejich služby, protože cenovou a časovou nabídkou byli nejlepší. Byl jen trochu problém s objednáním - doporučuji zavolat dopoledne 8-10 hodin, jak píší, protože poté na telefonu nebývají a objednávání přes mail je pro mě složité. Výkon byl ale skvělý. Pán přijel cca v půlce slibovaného časového okna, během půl hodiny nám vyměnil čerpadlo, zaplatili jsme celkem 840 Kč (jinde si jen za diagnostiku účtují 1500 či víc) a myčka už víc než měsíc skvěle funguje."

Barbora Capkova

Napište nám

E-mail

mhorcic@seznam.cz

Telefon
Volejte ve všední dny od 8:00-16:00

737 290 902